Five Elements Masajı

Terapistlerimiz tarafından uygulanan kan dolaşımını hızlandırmak ve kas gerginliği ile stresi azaltmak amaçlı kişiye özel masajdır.

İyileştirici Derin Doku

Dokulara, sinir uçlarına ve kronik ağrılar, hareket kısıtlamaları, duruş sorunları, kronik kas gerilmeleri ve Fibromiyalji’ye karşı bağ dokularına düşük tempoda derinlemesine basınç uygulanan özel masajdır.

İç Huzur Verici Masaj

Doğal bazlı yağlarla karıştırılmış Ylang Ylang kullanıldığı bu masaj İsveç, Aromaterapi ve Shiatsu kombinasyonunu olup enerji kanallarınızı açar, egzotik bir çiçek kokusu içinde bir baş masajı ile sonlanır.

Ayak Masajı

Doğu’nun Wellness ve sağlık dengesi biliminin, yüzyıllardır uygulanan bir biçimdir. Parmak basıncının kullanıldığı bu enerji verici masajı, kan dolaşımını hızlandırmak ve bir ferhalık hissi aşılamak için refleksleri uyandırır.

Aromatik Şifalı Sırt Masajı

Bu masaj seansında defne, biberiye, lavanta ve limon okaliptüsünden elde edilen güçlü bir aromaterapi karışımı kullanılarak sırtınız, boynunuz ve omuzlarınızın odak noktasına uygulanan bir masajla stresi uzaklaştırır ve yerleşik kas gerginliklerini alır.

Ekspres Bakım

Zamanı kısıtlı konuklarımız için mükemmel temizleme, kişinin cilt ihtiyaçlarına özel maske, tonik ve nemlendirmeden oluşur.

Rahatlatıcı Ayak Bakımı

Birlikte ayakların tamamen rahatlamasını sağlayan, ayaklarınızı gevşeten ovma, besleyici maske ve masajdan oluşan bir ayak bakım uygulamasıdır.

Rahatlatıcı El Bakımı

Ellerin rahatlamasını sağlayan, yumuşatan ve pürüzsüzleştiren, peeling, besleyici maske ve masajdan oluşan bir el bakım uygulamasıdır.

Soğuk Ferahlatıcı Yüz Maskesi

Cilt tipinize en uygun maske ile uygulanan ve cildi yumuşatarak ferahlatan uygulamadır.

Sauna

SPA Merkezimizde bulunan Sauna ve dinlenme alanından yararlanabilirsiniz.