İş Toplantıları

Başarılı iş toplantılarının adresi Workinn Hotel, hareketli ses yalıtımlı akustik panellerle 13 adete kadar çıkabilen toplantı salonları, açık havuz alanı ve fuayesi ile hizmetinizdedir. Küçük bir yönetim kurulu toplantısından 1200 kişilik bir bayi toplantısına kadar mükemmel bir altyapı ile hizmet veren otelin yemekli toplantılar özel bölümleri bulunmaktadır. Deneyimli toplantı organizasyon ekibimiz toplantınızın tam istediğiniz gibi gerçekleşmesi için planlama aşamasından etkinliğin gerçekleşmesine kadar hizmetinizdedir.

Düğün ve Davetler

Açık havuz bölümü, fuaye alanı ve toplantı odalarının tek bir alan dönüştürülmesi ile 1500 kişiye kadar davetlinin ağırlanabileceği bir davet alanı sunan Workinn Hotel, leziz yemek seçenekleri ve deneyimli servis ekibi ile hizmetinizdedir. Düğün ve davetler konusunda uzman ekibimiz istediğiniz davet menüsünü oluşturmaktan masa düzenine, arzu ettiğiniz ses ve görüntü düzeninin yerleştirilmesinden her tür teknik desteğin verilmesine kadar hizmetinizdedir.

Kurumsal Hizmetler

Açık ve kapalı mekânlarda ses sistemi kurulması, ses ve görüntü sistemi ile bayii toplantıları, konferans ve seminer organizasyonları * Simultane çeviri ve ekipman hizmetleri

  • Ses Sistemi : Telsiz mikrofonu-Yaka Mikrofonu-Head Seat – Delege Mikrofonu – Kürsü Mikrofonu
  • Görüntü Sistemi : Plazma – Switcher – Splitter – Video – Data Projeksiyon – Presenter – Navigator
  • Simultane Çeviri Sistemleri : Kulaklık – Simultane çeviri kabini
  • Ekipmanlar : Ses sistemleri – Görüntü sistemleri – Simultane Sistemleri – Delege Mikrofon Sistemleri – Işık Sistemi

Art Fuaye & Yang Salonu